RU

в Лабораторію. Попередній запис.


Суббота
25.05.24

 

Воскресенье
26.05.24

 

Понедельник
27.05.24

 

Вторник
28.05.24

 

Среда
29.05.24

 

Четверг
30.05.24

 

Пятница
31.05.24

 Додаткова інформація


МЦ «МЕДАНТА» є партнером лабораторії DILA, що є гарантом безкомпромісної точності і достовірності результатів!

У нашому центрі ви можете здати широкий спектр аналізів крові, сечі та інших біоматеріалів.

Забір матеріалу проводиться щодня з 9:00 до 11:00 години!

Важливо знати! Гарантія точності аналізів – це не тільки професійне обладнання та грамотний персонал лабораторії. Важливою умовою, що гарантує правильний і достовірний результат аналізу, є правильна підготовка пацієнта безпосередньо до здачі аналізу.

Підготовка до аналізів:

 

  • Крові:

рекомендовано здавати вранці натщесерце після нічного 6-12 годинного голодування;

за 6 — 12 годин до дослідження слід виключити прийом алкоголю, куріння, прийом їжі, обмежити фізичну активність;

виключити прийом ліків, якщо відмінити прийом ліків неможливо, необхідно проінформувати про це лабораторію при здачі аналізів;

для грудних дітей — перед здачею крові витримати максимально можливу паузу між годуванням.

 

  • Сечі:

Загальний аналіз сечі: Напередодні здачі аналізу сечі необхідно утриматись від фізичних навантажень, прийому алкоголю, лягти спати в звичайний час. Для загального  аналізу сечі збирають всю першу ранкову порцію сечі в стерильний одноразовий контейнер для сечі після ретельного туалету зовнішніх статевих органів. Контейнер щільно закривають кришкою.

 

Аналіз сечі за Нечипоренко: Напередодні здачі аналізу сечі необхідно утриматись від фізичних навантажень, прийому алкоголю, лягти спати в звичайний час. Для  аналізу сечі за Нечипоренком збирають середню порцію сечі в стерильний одноразовий контейнер після ретельного туалету зовнішніх статевих органів. Для збору середньої порції сечі першу частину сечі при сечовиділенні пацієнт випускає в унітаз, середню порцію збирає в контейнер, сечу, що залишилась, випускає в унітаз. Контейнер щільно закривають кришкою, одразу доставляють у лабораторію.

 

Аналіз сечі на цукор: Необхідно зібрати добову сечу, пацієнт збирає всі порції сечі, виділені за 24 години. Вранці пацієнт першу порцію сечі виливає в унітаз. Далі протягом доби збирає всю виділену сечу в ємність об’ємом 3л, включаючи порцію сечі вранці наступного дня. Протягом всього часу збору сечі вона має зберігатися в холодильнику. Після збору всієї сечі її ретельно перемішують і відливають в окремий стерильний одноразовий контейнер приблизно 100мл сечі, цей контейнер маркують із зазначенням ПІБ пацієнта та добового об’єму сечі (вказується фактично зібраний об’єм в літрах) і доставляють в лабораторію.Переваги медичного центру “МЕДАНТА”

  1. Комплексний підхід
  2. Зручність
  3. Доступність
  4. Комфорт
  5. Співвідношення «ціна-якість»
  6. Високий професіоналізм
  7. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Ціни на послуги

Послуги

Акції та флаєра

Безкоштовні консультації педіатра та терапевта після заключення декларації NEW! Лазерне видалення: - судин - куперозу
X

В наявності


вакцина проти грипу!

X

NEW! Лазерне видалення:


- судин - куперозу Деталі